Dark Nights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V majhnem mestecu poteka neskončna vojna med vampirji in volkodlaki. Si upate vstopiti?
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Glavna pot

Go down 
2 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Glavna pot   Glavna pot EmptyPon Maj 05, 2008 9:34 am

Po parku vodi več poti, najširša in najbolj prijetna pot za sprehode je Glavna pot, ki se vije najprej po obrobju, potlej pa proti sredini parka. Po njej se vedno nekdo sprehaja, saj je ljudem všeč svež zrak, ki je v parku. Pot je vedno lepo urejena in na tiste redke sončne dni; popolnoma obsijana.
Glavna pot 400px-ArburetumVolcjiPotok_path
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptySre Maj 07, 2008 2:51 pm

Julia je jezno hodila po stranski potki. Med drevesi se je počutila utesnjeno, veliko raje bi se z Alexandro dobila na gričevju. Rada se je sprehajala po parku, vendar je bila zdaj resnično jezna in je hotela čim prej oditi iz tega srečnega mirnega in veselega kraja. Najraje bi se spremenila v volka ter tekla po pobočjih gričevja. Predstavljala si je svoje velike šape kako jezno udarjajo po tleh, svoj prečudovit rep in svoje zobe kako bi zagrizli v mehko kožo kake srne, po njeni čeljusti pa bi stekla topla kri, ki bi oživela toplota v njeni koži. Njeno sanjarjenje je prekinila Alexa, ki je dospela do nje.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptySre Maj 07, 2008 2:53 pm

Alex se je odločila za sprehod. Bil je še dan, a bilo je oblačno, tako kot skoraj vse dni v letu. Veselo se je sprehajala po svetlobi in uživala, saj je redko odšla na sprehod. Razmišljala je o Chrisu in Jamesu, upala je, da bo enega izmed njiju srečala, a na nek način ju ni hotela srečat. Vedela je, da če bo preveč časa z enim, bo drugi jezen nanjo in obratno. Listje je rahlo zašumelo, ko je nežen veter zapihal skozi veje.
Razmišljala je, kako bi bilo, če ne bi šla na tisto neumno vožnjo z motorjem, bi bila potlej še vedno človek? Ali pa bi bila sedaj to kar je? Ali pa morda volkodlak? To jo je zelo zanimalo in želela si je, da bi lahko izvedela, saj je bilo to novo življenje preprosto pretežko. Zavzdihnila je in hodila naprej. Zaslišala je korake, ki so prihajali po eni izmed poti, ki so se povezovale z glavno potjo. Obrnila se je in se odpravila proti osebi, ki ji je prihajala skorajda naproti. Alex je s svojim ostrim vidom ugotovila, da je to Julia, Jamesova sestra. Videla je, da je zamišljena, a vedela je, da jo bo opazila in zato ni imela namena steči proč. "Živjo, Julia." jo je pozdravila in upala, da je ne bo napadla, saj se z Julio nista preveč razumeli, pa čeprav ej bila Jamesova sestra.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptySre Maj 07, 2008 3:52 pm

"Ah, zdravo. Ravno sem se namerila srečati tebe, Alex," je dejala Julia čim bolj prijazno ter ukrotila svoj lovski nagon. Vedela je, da je ne sme napasti, saj ji James ne bi nikdar odpustil, brata pa je imela zelo rada.
"Veš, imaš kar veliko možnosti izbire med čednimi vampirji. Zakaj si se spravila na mojega brata, ves čas je žalosten in misli samo nate, ne na lov na vampirje. Spremenila si ga v nekega volkodlaka, ki ima rad vampirje," je zdaj veliko bolj jezno dejala rjavolaska in se zazrla v Alexandrine oči.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 5:35 am

Alex je v Juliinem glasu zaznala, da ni ravno vesela, da sta se srečali, a vseeno se je nasmehnila: "In kako si?" čutila je, da ji vsi refleksi govorijo, naj jo ali napade, ali steče proč, a ni se premaknila.
"Oprosti, ampak res nisem mislila, da se bo se tako odvijalo." je opravičujoče rekla Alex, saj se je zaradi Jamesa počutila grozno. Ni hotela, da bi bil žalosten in hotela ga je razveseliti, a kaj, ko se je morala odločati med njim in Chrisom, niti enega izmed njiju pa ni hotela izgubiti, Chris ji je namreč rešil življenje, James pa je bil že dolgo časa njen najboljši prijatelj. "Žal mi je, da je žalosten. A to, da ima rad vampirjea me ne moti" se je še naprej opravičevala Alex, ni hotela, da bi jo Julia sovražila.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 7:01 am

"Jaz sem zaenkrat dobro. James ne sme imeti rad vampirje, on je eden od Reddov. Mi vas pobijamo iz užitka," je dejala Julia in se zasmejala.
"Ali ga pusti pri miru, da bo spet postal stari dobri James ali pa se še naprej igraj z njim. Vendar se za tebe to ne bo dobro končalo," je Alexandri grozila Juli in komaj se je zadržala, da se je vedla človeško, saj bi najraje zarenčala nanjo.
Volkodlakinja je zavzdihnila ter rekla: "To je tvoja odločitev in seveda Jamesova. Lahko se pogovarjamo o čem drugem. Kako gre kaj družini Flint?"
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 7:16 am

"Pobiajte iz užitka in potem nam pravite, da smo pošasti." je skorajda užaljeno rekla Alex, saj so vedno vampirje obravnavali kot pošasti, ker so pili človeško kri. Volkodlaki so imeli eno dobro lastnost; niso bili preveč nevarni za ljudi, razen ko so izgubili potrpljenje.
"Ne igram se z njim, Julia. Še preden se mi je to zgodilo sem bila ves čas z njim, ne predstavljam si življenja brez njega n če grem, ne verjamem, d abi pomagalo. Nobenemu nisem hotela škoditi, še najmanj pa ne Jamesu. Ampak nič ne morem narediti, da bi mu olajšala bolečino... Kaj bi po tvojem lahko naredila?" je obupano rekla Alex, saj je vedela, da govori resnico. James in Chris sta bili zadnji osebi na svetu, katerima bi kdarkoli hotela škoditi. Hotela je pomagati Jamesu, a ni vedela kako.
"Naši družini gre vredu, nimamo problemov s tem, da prikrivamo kaj smo in kar lepo smo se navadili na novo življenje. Ljudem ne škodimo, smao pomagamo jim, kar počnejo redki naše vrste." je odvrnila Alex in na koncu ni mogla izgovoriti besede vampirji, saj ni hotela poudarjati kaj je postala. "Kako pa gre tvoji družini?"
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 7:28 am

"Če spregledaš, da sta Jamie in Kelly depresivna, gre naši družini v redu, hvala. A vi ste postali neki vampirski vegetarijanci? Pa še rešujete ljudi, če so hudo bolani ali poškodovani. No to se mi zdi kar v redu, da poškodovanim ljudem pomagaš, mi volkodlaki jim pač ne moremo," je dejala Julia in se ozrla po parku. Bil je tih, miren in rahlo skrivnosten. V krošnji enega drevesa je zašustelo, vendar je bila le veverica.
"Naša družina pač najbolj od vseh družin sovraži vampirje, saj ne veš zakaj. Za Jamesa lahko narediš mnogo stvari, predvsem pa mi pojasni to. Zakaj, če ga imaš tako rada, toliko omahuješ z njim?"
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 7:40 am

"Kelly tudi?" je šokirano vprašala Alex, ni maral gledati kako drugi trpijo. "Upam, da bo z njim vse vredu. Ja, smo vegetarijanci, jemo samo živalsko kri, ki pa ni ne vem kako nasitna, a je bolje kot da škodiš ljudem. Ja, ljudem probamo pomagati na vsak način, večino rešimo, a nekaterih ne moremo." je zavzdihnila, saj se je spomnila na veliko število mrtvih in ranjencev, med katere je sodila tudi sama. "Tudi vi pomagate ljudem, ščitite jih pred tistimi vampirji, ki jim hočejo škoditi." se je skoraj nasmehnila, volkodlaki so delali nekaj pomembnega, ščitili so ljudi in to bolj kot njena družina, saj so oni večkrat pomagali tako, da so koga povampirili, kot so naprimer njo.
"Ja, opažam, da nas sovražite, a ne najdem razloga. Mogoče smo komu kaj naredili, čeprav ne jaz osebno." je odvrnila, nato pa je povesil pogled, saj je omenila, da lahko za Jamesa stori mnogo stvari. Alex je vedela, da bi lahko za njega storila skoraj vse, a prav tako se ji je zdelo, d abi isto rekla za Chrisa. Nekako je bila razpeta med njima, oba sta ji ogromno pomenila, a ni bila prepričana natančno kaj čuti do katerega izmed njiju. "Omahujem zaradi moje družine." je končno izdahnila in zopet zavzdihnila. "Veliko tvegam zgolj s tem, da se družim z njim. Še huje je to, da sva zdaj drugačne vrste in, da me ima družina za svojo." je povedala, čeprav ni rekla, da jo ima bolj Chris za svojo. "Če se ne bi zgodila tista nesreča in bi bila jaz še vedno človek, bi morda postala ena izmed vas, samo zato, da bi bil James srečen."
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 7:57 am

"Da, vendar si zdaj vampirka. Ne moreš spreminjati preteklosti, to kar si si. Kelly ima tudi neke ljubezenske težave, vendar bo pozabila, upam. Sploh pa mi seveda pomeni več moj brat, ki se je zaljubil v vampirko," je dejala ter se nekoliko zasmilila sama sebi.
"Zakaj si ne morejo najti nekoga kot je Daniel. Vse sem mu odpustila, tudi to, da sem postala volkodlakinja, vendar mi je to zdaj tudi všeč. Čeprav se mora Daniel nekoliko paziti nekih zateženih primerkov tvoje in moje vrste, se mi zdi. Saj jih je že kar nekaj povolkodlačil," je nekoliko zaskrbljeno rekla Julia in se sanjavo zazrla v daljave. Imela je tako rada Daniela, čeprav se je še vedno spominjala bolečine ob ugrizu in štirih brazgotin, ki ji jih je povzročil Daniel s svojimi mogočnimi kremplji.
"Niti jaz nevem zakaj se tako sovražimo. Vendar sem takoj, ko sem postala volkodlakinja in me je Daniel poučeval o lovu na vampirje začutila kako vas nezavedno sovražim," je razložila rjavolaska, ki se ji ni zdelo pomembno, če se z Alexandro pogovarjata tako odkrito.
"Ja, saj pomagamo ljudem s tem, da pobijamo vampirje, vendar pobijamo tudi vegetarijance kot si ti," je še dodala Juli in počakala na Alexin odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 8:17 am

"Vem, a želim si, da bi lahko." je tiho zamrmrala Alex in sklonila glavo, njena edina želja je bila, da se to en bi zgodilo in, da bi bili vsi srečni. "Boš videla če ga bo pozabila. Nekaterih se pač ne pozabi, nikoli in tudi če hočeš se ne moreš znebiti svojih čustev." je rekla Alex in zopet zavzdihnila, tako je bilo z njo. Karkoli je storila, da bi se zenbila vseh svojih čustev do ljudi, ji ni uspelo. Najbolj jo je bolelo, ko je opazovala Jamesa in vedela, da trpi zaradi nje. Vedela je, da bo nekoč morala popustiti ali pa izginiti, čeprav bi ga slednje lahko uničilo. A zdelo se ji ej, da bi tudi njo uničilo, saj je bila Jamesova družba tako prijetna in vedno jo je znal razveseliti. Nenadoma se je zavedala, da so ji misli popolnoma odtavale.
"Nekateri si življenje zakomplicirajo in potem si ne morejo pomagati." je odvrnila in ugotovila, da je to spet eden izmed njenih primerov."To je dobro, da si mu odpustila. tudi jaz sem odpustila Chrisu, ker me je povampiril, ker sem ugotovila, da mi je v resnici rešil življenje." je rekla in nato umolknila, saj ni želela, da dobi Julia napačne ideje o njej in Chrisu, zanj je morda bila kaj več, a zanjo ni bila prepričana kaj je.
"Jaz pa sem samo začutila neko sovražnost med nami in ugotovila, da naj bi bili nasprotniki. A nič nimam proti vam, ker sem že preden sem postala vampir vedela za vas." ji je odvrnila Alex in se spomnila, kako je bilo takrat vse enostavno.
"In kako pomagate ljudem, če pobijate vegeterijance?" je vprašala Alex in se nato nasmehnila: "Ampak ne boš me ubila, je tako?"
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 2:35 pm

"Saj jaz nisem rekla, da pomagam ljudem. Ti si to rekla, vendar tebe ne bom napadla, ker če te, me James zakolje," je dejala Julia in se zasmejala. Vedela je, da Daniel ne bi imel takih predsodkov, preden bi pobil vampirja. Njega ni brigalo kakšen je vampir, bilo mu je vseeno, če je vegetarijanec, če pomaga ljudem ali če nekemu sorodniku nekaj pomeni. No, tako se ji je zdelo. Morda bi se zanjo zadržal, mogoče. Vendar ni bila ravno prepričana.
"Pa vi lovite zveri? Jih, ne? To mi ni všeč, saj sem sama zver, še posebej pa zato, ker so v naravnem spletu zveri vedno na koncu verige. To je nenaravno, to je vampirsko," je neobravajoče rekla volkodlakinja.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyČet Maj 08, 2008 2:50 pm

"Sreča, da ti James ne bi pustil." se je zasmejala Alex in potem še dodala: "Čeprav me verjetno ne bi hotela ubiti sredi parka, ker nihče ne sme izvedeti za vampirje in volkodlake." je poudarila in zraven razmišljala o tiste, kar je prej rekla Julia; James bi jo zaklal. Torej jo je imel James še raje, kot si najprej mislila. Ob tem spoznanju se ji je zdelo, da je srečna,a hkrati je čutila žalost, saj je vedela, da ga lahko še bolj prizadane.
"Mi smo nenaravni, vampirji in volkodlaki. Narava ni več v ravnovesju zaradi našega obstoja. Sama se trudim, da ubijem približno neko vsega, ker ne želim, da postanejo zveri ogrožene. Odvisno je koliko časa imam, če ni časa ujamem prvo žival, ki jo vidim. Če pa je čas, potem pa poiščem tisto, kar pač hočem. In ne napadam volkov, saj me preveč spominjajo..." je začela, a se je ustavila, saj ni mislila popolnoma razkriti svojih čustev pred Julio. Čutila je, da so se njena mrzla lica malce segrela, a občutek je bil kratek. "Volkodlake se prepozna po vonju, prav tako kot vi prepoznate nas." je nato razložila in razmišljala, če bo Julia hotela, da dokonča prejšnjo poved.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 7:40 am

"Da vsi imamo svoj vonj, vi nekako smrdite, pardon dišite po krvi. Mi pa po volkovih in pri obeh vonjih volčjedlačjem in vampirskem je še nek drug vonj zraven. Isti vonj je. Vonj magije ali pa prekletstva. To bo najbrž," je razglabljala Julia, ki je preskočila Alexinino zadrego. Če je dobro pomislila, se je bilo prav prijetno pogovarjati z Alekso, vendar je to misel odgnala stran. Ona je Julia. Volkodlakinja. Ena od Reddovih. Če bi Daniel vedel kaj ji je šinilo skozi misli. Zgrozila se je, na zunaj se to ni videlo. Izgledala je le zamišljena.
"Se ti ne zdi, da bi bilo zanimivo izvedeti zakaj se tako sovražimo? Bolj kot razmišljam o tem ugotavljam, da je to povsem nesmiselno. Saj smo vsi, volkodlaki in vampirji prekleti. Morda ravno zaradi tega," je rjavolaska poskušala priti z logičnim razmišljanjem do ugotovitve.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 10:12 am

"Ja, za drug drugega imamo značilen vonj, a ni tako zelo značilno, da imamo mi vonj po krvi, vi pa po volkovih. Sta zgolj dve različni stvari. A čeprav se mi razločujemo med seboj, se zdi navadnim ljudem naš vonj normalen. Človeški." je zamišljeno rekla Alex, ki je bila prav hvaležna, da julia ni vrtala v njo in, da ni načela teme o Jamesu.
"Zse mi, da vem, zakaj se sovražimo. Zaradi naših instinktov, vse od začetka našega obstoja naj bi nas privlačila človeška kri, vas pa nek instinkt žene k lovu na vampirje. Na začetku, naj bi bili vsi vampirji krvoločni in neobvladljivi, škodili so ljudem in šele po nastanku prvih vampirjev so nastali volkodlaki, ki pa so nastali zgolj zato, da ščitijo ljudi s tem, da pobijajo vampirje. Tako naj bi prišlo do sovraštva, zaradi instinktov." je Alex razložila to, kar je izbrskala iz vseh zgodovinskih zapisov med tem letom, saj se ni mogla približevati ljudem in je zato preučevala preteklost vampirjev in poleg tega tudi volkodlakov.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 11:16 am

"Zanimivo, tega nisem vedela," je s precejšnjo težavo dejala rjavolaska. Zdelo se ji je skoraj nečastno, da pritrjuje vampirki.
"A mi volkodlaki naj bi bili kot nekakšni zaščitniki?" Je vprašala Julia, ki se nikakor ni počutila kot zaščitnik. Vampirjev ne bi nikoli pobijala za zaščito ljudi. to razmišljanje jo je spomnilo na njen prvi lov na vampirje. Spomnila se je, da ji ni uspelo ubiti niti enega vampirja, čeprav bi enega skoraj, Daniel pa je seveda ubil kar dva. Spomnila se je kako so nato delce vampirjev zažgali in kako se je dim gibal v grozljivih oblikah iznad ognja.
"Kaj misliš ti, ali se ti zdi prav, da ubijamo tudi vegetarijance?" Je Alexo vprašala Juli, saj jo je zanimalo njeno mnenje. Sploh ni opazila kako sta se začeli premikati po poti tako, da se ji je zdelo neizmerno čudno, ko je stopala ob vampirki, ne da bi prej čutila, da je začela hoditi. Stopili sta s stranske poti in začeli hoditi po široki glavni poti. Drevesa in grmovje ni zastiralo poti kakor prej tako, da je bila hoja mnogo lažja.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 11:27 am

"No, zdaj si izvedela." se je nasmehnila Alex, ki se ni mogla privaditi dejstva, da se pogovarja o vampirjih in volkodlakih, namesto, da bi se tako kot pred leti pogovarjala o oblekah.
"Zaščitniki ljudi." je potrdila Alex, a ni videla navdušenja na Juliinem obrazu in zato se ji je zdelo, da se je Julia nikakor ne more počutiti kot neke vrste zaščitnica. Seveda, družina Redd je ubijala zgolj iz užitka. Spomnila se je, da je nekoč videla, kako nekdo ubije vampirja. Bilo je grozno gledati kako ga najprej raztrgajo in potlej zažgejo. Najbolj čudno se ji je zdelo, da vampir ni niti zakričal. Razmišljala je, ča smrt boli, saj je vedela, da je rojstvo vampirja boleče. Je torej smrt še hujša ali je bolj mila?
"Pomojem ni prav, ampak to ne pravim samo zato, ker sem tudi jaz ena izmed njih." je odvrnila Alex. Vdihnila je in nato razložila: "Vegetarijanci en uničujejo človeških življenj in ne ogrožajo ljudi nič bolj kot volkodlaki. Če kakšnemu vegetarijancu zdrsne in ubije človeka, ga lahko takoj ubijete. A če ni nikogar ubil in se bori z željo po krvi, potem ne vidim razloga, da bi komu škodil." Opazila je, da ste se premikali po glavni poti in nenavadno ji je bilo, da tega sploh ni opazila. Očitno se je še vedno znala zaplesti v pogovor.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 11:46 am

"Mja no. Čeprav ste za nas volkodlake vsi enaki, bi Daniel ubil tudi vegetarijance. Jaz, če bi vedela, da je vegetarijanec, najbrž ne bi bila čisto prepričana ali naj ga ubijem ali ne. Vendar, če bi mi Daniel kot poglavar družine to ukazal bi ga morala ubogati, ne glede na to kaj si jaz mislim," je smrtno resno dejala Julia, saj je vedela, da morajo vsi člani družine ubogati poglavarja.
Dospeli sta do lesene klopce in se usedli nanjo. Sončni žarki so sijali na njiju in rjavolaskina koža se je vse bolj segrevala. Oboževala je ta občutek sončeve toplote na svoji koži.
"Da ne bom brezobzirna, tebi ne paše stati na soncu, ne?" Je Alex vprašala volkodlakinja, saj se je spomnila, da sonce deluje ravno obratno na vampirsko kožo kakor na volkodlačjo. Vampirski dan dneva je bila noč, čeprav so imeli noč radi tudi volkodlaki. Hkrati so se bali lune, hkrati pa so jo oboževali. Mesec je bil tako skrivnosten, da so takrat ko je bil poln tulili proti njemu.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 12:03 pm

"Zdi se mi, da jaz kar dobro ločim vegetarijance od drugih. Mogoče za to rabiš čas in veliko opazovanja, a se da opaziti razlike. Vegetarijanci smo malce manj občutljivi na sonce, tudi vonj imajo malce drugačen. Vem, da bi Daniela verjetno ubogala, saj je tako pri vas, vedno morate ubogati. jaz osebno vem, da mene ne bi nihče pripravil do tega da ubijem Ja..." umolknila je in se popravila: "Kakšnega prijatelja. Nihče me ni nikdar mogel prisiliti." je trmasto poudarila. samo misel, da bi se morala spopasti z Jamesom je bila strašna. Nenadoma se je nečesa spomnila: "Vesta tudi Kelly in Daniel za Jamesa? njegovo.. am... prijateljstvo z mano?" je malce zajecljala, saj je upala, da ne vesta in bilo ji je malce nelagodno spraševati. Če bi Daniel izvedel za jamesa, potem bi mu lahko ukazal, da se je znebi. Ali bi ga james poslušal? Ali pa bi tvegal svoje življenje in ju stal ob strani?
Usedla se je na klopco, a na del klopce, ki je bil bolj v senci, da je ne bi slučajno opeklo sonce. "Ne, ne paše stati direktno an soncu, če je oblačno je vredu ali pa če sem v senci. A na soncu zdržim nekaj časa brez da me opeče, a nočem zdaj sprobavati svoje vzdržljivosti." je razložila Alex in se nato zazrla v sonce, kako je hrepenela po toploti.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 12:27 pm

"Za Kelly nevem. Mislim pa, da Daniel ne ve, če ne bi že kaj ukrenil. Saj mi James ni povedal za vajino zvezo, ko sva bila še človeka je vedno govoril o tebi tako, da vem zakaj je žalosten. Tako lepo je bilo biti smrtnik. Svoboden si, pri volkodlakih si skoraj obsojen na smrt, če nisi v kakšni družini," je razlagala Alex pomembnost družine za volkodlaka. Ko je govorila o tem se je spet spomnila, kako jo je Daniel spremenil v volkodlakinjo. Daniel volkodlak, ugriz, bolečina, štiri brazgotine, nezavest.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 12:34 pm

"Sreča, res ne bi hotela, da bi imel james kakpne težave zaradi mene." se je oddahnila, nato pa je skoraj radovedn,a vidno presenečeno vprašala: "Je veliko govoril o meni? Res?" zdelo se ji je, da jo je vsak podatek še bolj presenetil in nekako je čutila bolečino. Jamesu je očitno veliko pomenila tudi prej, a takrat je imela pred seboj še celo življenje in zanjo je bil le prijatelj. Njen zaupnik, ki mu je lahko vse zaupala. Očitno je že takrat nekaj čutil do nje in je moral trpeti njeno zavračanje, pa čeprav ji nikdar ni pokazal, da bi bila zanj kaj več kot prijateljica.
"kaj bi pa Daniel naredil, če bi izvedel?" je malce zaskrbljeno vprašala Alex. Ni hotela, da bi imel James zaradi nje težave in vedela je, da če Daniel izve, da bi bilo najbolje, da odide. A vedno bolj se je zavedala, kako zelo bi ravno njen odhod prizadel Jamesa. Prizadel bi ga veliko bolj kot zavračanje. Čeprav ji james nikdar ni odkrito povedal natančno kaj čuti, je iz njegovih dejanj to razbrala in včasih je opazila, da jo opazuje. Čeprav je bilo vsako druženje prepovedano, sta bila še vedno pirjatelja. A nič več, zgolj prijatelja. Vsaj za tedaj.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 3:20 pm

"Daniel bi prvo kot prvo ukazal, da naj James ubije tebe, ker pa je kasneje postal volkodlak bi to potem naročil meni, če Jamie ne bi bil tega zmožen, saj sem njegova sestra. Če bi se upirali bi nas lahko izgnal iz družine, vendar dvomim. Po mojem bi nas nekako prisilil, da bi se mu podredili. Tebe bi pa morali tako ali drugače ubiti," je dejala Julia ter se zgrozila. Čeprav se je prvič pogovarjala z Alexandro, ji je kljub temu, da je vampirka prirasla k srcu.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 3:27 pm

Alex je razumevajoče pokimala. Seveda, kaj bi lahko pričakovala? Pa če bi Jamesu to res nekdo ukazal, bi jo ubil? Če bi jo, bi bilo lažje, a na hrbet bi si naprtal njeno družino in še posebaj Chrisa. Ni hotela, da se jima kaj zgodi, preprosto ni mogla dovoliti, da se jima kaj zgodi. zavzdihnila je:
"Na vsak način bi dosegel, kar bi hotel. A kaj mu pomeni moja smrt? In je res tako krut, da bi prav Jamesu to ukazal? če izve, mi naredi eno uslugo; prepričaj ga, naj tega ne naloži Jamesu in naj njemu vse prikaže kot nesrečo." je obupano zaprosila, ker ni mogla dovoliti, da se Jamesu uniči življenje. Bolje je bilo, da njo ubije Daniel, kot da ubije Jamesa in potem še njo.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptyPet Maj 09, 2008 3:38 pm

"Kaj ne razumeš? James ne bi zmogel, jaz bi te morala ubiti. Vendar jaz lahko kdaj kaj dosežem pri Danielu," je dejala Julia in pomislila Samo, če mu govorim o starih brazgotinah. Vendar tega ni hotela, imela je rada Dana in ni mu hotela povzročati še dodatne bolečine.
"Daniel ni tako krut, vendar ima precej trdo srce," je poskusila Dana obraniti Julia. Če bi ga prosila je vedela, da bi popustil. Ampak samo zaradi nje, ne zaradi Alex ali Jamesa, le zaradi nje.
Nazaj na vrh Go down
Alexandra
Admin
Alexandra


Število prispevkov : 222
Registration date : 05/05/2008

Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot EmptySob Maj 10, 2008 5:46 am

"Upam, da imaš prav. Če ni krut, potem tega ne bo zahteval od Jamesa." se je oddahnila Alex. Kaj ji je pomenila smrt? Vsekakor je pomenila konec bolečine, ki jo je raznašala in konec žeje, ki jo je neprestano mučila. A na nek način je smrt pomenila še več bolečine za druge, več jeze in svoraštva, tega pa ne bi mogla dopustiti. Najbolj grozno se ji je zdelo to, da je bilo že zgolj prijateljstvo med vampirjem in volkodlakom strogo prepovedano, da pa o čem več sploh ne bi razmišljala.
Še se je spomnila njene prve želje na začetku vampirskega življenja; smrti. Želela si je umreti, prosila jih je naj jo ubijejo, a to je počela zaradi bolečin, ki jih je trpela pri preobrazbi in sploh ni razmišljala. Zakaj ji zdaj grozi, da ji izpolnijo njeno neresno željo? Zakaj prav zdaj? Upala je, da bo lahko nekako uredila stvari, da bo vse bilo vredu, da ne bo nikogar več prizadela.
Nazaj na vrh Go down
https://vampirji-volkodlaki.slovenianforum.com
Sponsored content





Glavna pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glavna pot   Glavna pot Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Glavna pot
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Dark Nights :: Mestece Old Drows :: Mestni park-
Pojdi na: