Dark Nights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V majhnem mestecu poteka neskončna vojna med vampirji in volkodlaki. Si upate vstopiti?
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Blindski slapovi

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Blindski slapovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Blindski slapovi   Blindski slapovi EmptyPet Maj 09, 2008 7:55 am

Prelepi čarobni slapovi z nekaj deset metrov višine padajo v jezero Blinding. Najbolj znan slap je Bellian, ki slovi kot najvišji slap od vseh Blindskih slapov. Za njim je tudi suh prehod, na steni za slapom pa se zaradi svetlobe, ki pronica skozi slap dela več mavric. Okoli slapov in jezera je prelepa neokrnjena pokrajina, ki je pravi raj za turiste, spoštujoče naravo.


Blindski slapovi Iguacu
Nazaj na vrh Go down
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Blindski slapovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blindski slapovi   Blindski slapovi EmptyPet Maj 09, 2008 11:56 am

Julia je stopala po potki ter si z odprtimi usti ogledovala slapove. Lepota in čarobnost slapov jo je tako prevzela, da ni opazovala kam hodi. Vedno, ko se je prišla rjavolaska sprehajat ob jezeru jo je blišč neokrnjene narave zaslepil od lepote. Kapljice vode, ki so pršele, ko je voda padala čez skale so ji močile obleko in lase, vendar nje to ni motilo. Zaradi odbijanja svetlobe od kapljic so se delale mavrice. Naslonila se je na drevo ter vdihnila vonj narave in začutila še nek vonj v okolici. Vedela je, da je neka oseba, vendar je ni brigalo kdo je. Zaprla je oči ter uživala v zvenu padanja vode.
Nazaj na vrh Go down
Katy
Volkodlak
Katy


Število prispevkov : 112
Registration date : 06/05/2008

Blindski slapovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blindski slapovi   Blindski slapovi EmptyPet Maj 09, 2008 12:05 pm

Katy se je odločila spet obiskati čudežne Blindske slapove. Sprehajala se je po široki poti, ki je vodila ob slapovih. Vdihovala je svež vlažen zrak. Uživala je v kapljicah, ki so ji pršele na obraz. Opazovala je eno od neštetih mavric, ki so se delale ob lomu svetlobe. Všeč so ji bile barve, ki so se čarobno prelivale ena v drugo. Malo pred sabo je opazila rjavolasko. Povohala je po zraku, da je ujela njen vonj. Zdel se ji je znan. Šele, ko se je rjavolaski približala je opazila, da je to Julia. Tudi ona je rada zahajala tam. Vesela družbe je stopila do nje in jo pozdravila:
"Živjo, Julia. Kako kaj? Lep, dan za sprehod ob slapovih kaj ne?" Nasmehnila se je prijateljici.
Nazaj na vrh Go down
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Blindski slapovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blindski slapovi   Blindski slapovi EmptyPet Maj 09, 2008 12:17 pm

"Katy!" Je navdušeno vzkliknila Julia in prijateljico prisrčno objela. "Toliko časa se že nisva videli," je še zmeraj presenečeno in navdušeno dejala rjavolaska ter se ji nasmehnila.
"Ja, danes je res lepo. Vedno kadar imam čas se pridem tu sprehajat, saj je tako čarobno in lepo. Slišala sem, da si tudi ti pustila študij," je dejala volkodlakinja ter jo še vedno presrečno opazovala.
Nazaj na vrh Go down
Katy
Volkodlak
Katy


Število prispevkov : 112
Registration date : 06/05/2008

Blindski slapovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blindski slapovi   Blindski slapovi EmptyPet Maj 09, 2008 12:39 pm

"Ja, to pa res," se je zasmejala Julii.
"Ah, študij. Preveč časa mi vzame. Raje čas porabljam za kakše bolj pametene zadeve!" se je namuznila Katy. Mislila je predvzem zafrkavanje Grega in Luka skupaj z dvojčico Leah. Skupaj sta se res odlično ujeli.
"Si tudi ti pustila študij?" je vprašala prijateljico.
"Veš, da mislim, da te še nisem videla v volčji podobi, ali pač? Čene sem pa že pozabila," se je ponovno zasmejala. Želela je videti Julio kot volkuljo.
Nazaj na vrh Go down
Julia
Volkodlak
Julia


Število prispevkov : 188
Location : anywhere is possible
Registration date : 06/05/2008

Blindski slapovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blindski slapovi   Blindski slapovi EmptyPet Maj 09, 2008 3:25 pm

"Pustila sem študij, ker nimam časa za njega, Daniel pa nima nič proti. Študirala sem petje, vendar sem od takrat, ko sem postala volkodlakinja dobila lepši glas," je razložila Julia.
"Bela volkulja sem, s črnim koncem repa. Vendar se zdaj ne bi spreminjala. Kakšna pa si ti kot volk?" Jo je vprašala rjavolaska, ki zdaj ni imela želje se spreminjati v volka.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Blindski slapovi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blindski slapovi   Blindski slapovi Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Blindski slapovi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Dark Nights :: Okolica mesta :: Jezero-
Pojdi na: